Neler Yapıyoruz?

Sistem simülasyonu, sistem optimizasyonu ve sistem yönetimi ile ilgili online eğitim içeriği oluşturarak başladığımız bu serüvende gördüğümüz yoğun talep ile birlikte lisans ve yüksek lisans projelerine destek vermeye başladık.

Proje bazlı destekler, özel dersler, online canlı eğitimler ile katılımcılarımızın kariyer basamaklarını başarıyla tamamlamalarını ve kariyer hedeflerini gerçekleştirmelerini sağladık.

Bir çok farklı ülkeden, bir çok farklı üniversiteye kadar uzanan proje destek hizmetlerimize devam ediyoruz. “Her gün daha iyiye” sloganı ile çıktığımız bu yolda, her gün daha iyi işler başarıyoruz.

Eğitmenimiz Hakkında

Eğitmenimiz Yasin Taşdemir,

Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Lisans Bölümünü 2020 senesinde tamamlamıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra, sistem simülasyonu, sistem optimizasyonu ve sistem yönetimi alanlarında online eğitim içerikleri üretmiştir. Online Eğitim içerikleri üretmenin yanı sıra, üretim yapan bir firmada ERP sistemi kurulumundan sorumlu sistem mühendisi olarak çalışmıştır. 

Eğitmenimiz online içerik üretmeye devam etmekte ve ERP yazılımlarına entegre masaüstü ve mobil uygulamalar geliştiren bir yazılım firmasında Yazılım Uzmanı olarak çalışmaktadır. 

Yardıma ihtiyacın var mı?

Lisans veya yüksek lisans tezinde, desteğe mi ihtiyacın var? Üniversite de projelerini tamamlamak için özel ders almak mı istiyorsun? Online eğitimler ile kariyerini mi güçlendirmen mi gerekiyor?

Tüm ihtiyaçlarını yerine getirebilmen için, bizimle irtibata geçmen yeterli olacaktır. Senden gelecek eğitim talebini, görmek için sabırsızlanıyoruz.

Birçok Farklı Üniversiteden Öğrencilere Özel Ders

0 +

Online Eğitimler ile Öğrencilere Eğitim

0 +

Çok Sayıda Lisans Projesine Destek

0 +

Çok Sayıda Yüksek Lisans Projesine Destek

0 +